O nas

Nasza platforma narodziła się z inicjatywy niesienia pomocy naszym pacjentom w sposób nowoczesny i bezpieczny. Zapewniamy dostęp do profesjonalnej opieki lekarskiej bez wychodzenia z domu – w formie telekonsultacji lub wizyty domowej oraz wizyt stacjonarnych w naszym gabinecie.

Naszym celem jest zapewnienie dostępu do Lekarza każdemu pacjentowi w potrzebie, gdy tej możliwości brakuje – długie terminy wizyty lub duża odległość od najbliższej placówki medycznej.

Gwarantujemy wykwalifikowaną kadrę Specjalistów Medycyny Rodzinnej, która podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie, z empatią oraz bez pośpiechu.

Nasz zespół

lek. Amadeusz Grabiec – Specjalista medycyny rodzinnej 

Ukończył Collegium Medicium im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy w 2016r., następnie staż podyplomowy w Wojwódzkim Szpitalu Zespolonym w Toruniu. Specjalizację z medycyny rodzinnej zdobył w 2022r. Od samego początko zaagażowany w leczeniu chorób dorosłych i dzieci oraz w profilaktyce zdrowotnej. Wieloletnie doświadczenie w pracy w Nocnej i Świątecznej Pomocy Lekarskiej w Szpitalu Pomnika Chrztu Polski w Gnieźnie, Szpitalu Powiatowym we Wrześni oraz Rudak-Med w Toruniu, gdzie pełnił funkcje Koordynatora Pomocy Doraźnej.  Do swoich pacjentów podchodzi z empatią, wyrozumiałością, pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Biegle mówi w języku angielskim.

lek. Tomasz Grabiec – Specjalista medycyny rodzinnej